میراکل وُرد با عروس تاج محل وارد ایران شد

صفحه اصلی/عروس تاج محل, نمایندگی/میراکل وُرد با عروس تاج محل وارد ایران شد
  • میراکی ورد

میراکل وُرد با عروس تاج محل وارد ایران شد

همکاری میراکل وُرد و تاج محل

میراکل وُرد با عروس تاج محل وارد ایران شد

میراکی ورد

شرکت میراکل وُرد ترکیه از سال 1394 با اعطای نمایندگی انحصاری خود به عروس تاج محل، به طور جدی فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. گالری تاج محل به عنوان نماینده انحصاری محصولات میراکل وُرد، جدیدترین محصولات ژورنالی 2017 این مزون بزرگ و پر طرفدار ترکیه‌ای را در شعب و نمایندگی‌های خود در معرض نمایش قرار داده است. محبوبیت میراکل وُرد در طراحی‌های خاص، مجموعه لباس‌های عروس و نیز طرح‌های ساقدوش‌های عروس است.

به گزارش روابط عمومی عروس تاج محل، طراحان لباس عروس میراکل طرح‌های خود را با ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های بسیار زیبایی ارائه می‌کنند. این شرکت بخاطر تولید لباس‌های عروس با دانتل‌های خاص مشهور شده و در اروپا و آسیا طرفداران بسیاری دارد. میراکل ورد توانسته انتخاب مدرن‌تری برای یک لباس عروس سبک کلاسیک ایجاد نماید و نکته بسیار مهم این است که این شرکت توانسته هماهنگی بسیار بالایی در سبک سنتی و کلاسیک لباس‌های عروس ایجاد کند.
به گفته صمد نژاد مدیر فروش عروس تاج محل، طراحان لباس‌های میراکل وُرد طی چند سال اخیر توانسته‌اند با ترکیب دو فرهنگ اروپایی و آسیایی، صنعت لباس عروس و لباس شب را دچار تحول و پیشرفت بسیاری کنند.

یکی از لباس‌هایی که بسیاری از خانم‌های جوان آرزوی پوشیدنش را دارند و برای انتخاب آن وقت بسیاری میگذارند تا مناسب‌ترین مدل را برای خود انتخاب کنند، لباس عروس است و با وجود برند میراکل وُرد به عنوان یکی از برندهای برتر در لباس عروس، خانم های جوان می‌توانند در کمترین زمان، زیباترین و مناسب‌ترین مدل را برای خود انتخاب نمایند. همچنین قیمت‌های مناسب لباس عروس‌های میراکل توانسته از هر نوع قشر خانواده را به خود جذب نماید.

عروس تاج محل آمادگی خود را برای فروش لباس های عروس شرکت میراکل وُرد با جدیدترین ژورنال های 2017 به تمامی همکاران محترم اعلام میدارد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی عروس تاج محل به نشانی www.aroostajmahal.com اطلاعات بیشتری دریافت نمائید. تمامی مدل‌هایی که در ژورنال‌های روز میراکل وُرد وجود دارند را می‌توانید در گالری عروس تاج محل از نزدیک مشاهده و دریافت نمائید.

با عروس تاج محل بهترین‌ها از آن شماست.

روابط عمومی عروس تاج محل

در ادامه از گالری تصاویر ویراکل ورد ترکیه در عروس تاج محل دید فرمائید

About the Author:

ثبت ديدگاه