عروس تاج محل نماینده انحصاری وایت کوئین در ایران

صفحه اصلی/عروس تاج محل, نمایندگی/عروس تاج محل نماینده انحصاری وایت کوئین در ایران

عروس تاج محل نماینده انحصاری وایت کوئین در ایران

از ترکیه تا عروس تاج محل

عروس تاج محل نمایندگی انحصاری وایت کویین ترکیه

عروس تاج محل نمایندگی انحصاری وایت کویین ترکیه در ایران

به گزارش روابط عمومی عروس تاج محل، این گالری از سال 2016 به صورت انحصاری نماینده شرکت وایت کویین ترکیه در ایران می‌باشد. تمامی لباس‌های عروس و نامزدی که در ژورنال‌های وایت کوین مشاهده می‌کنید، در گالری‌های عروس تاج محل موجود می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به شعب و نمایندگی‌های عروس تاج محل در سراسر ایران از مدل‌های به روز وایت کویین دیدن نمائید.

طراحی لباس‌های عروس وایت کویین متأثر از نگرش‌های اجتماعی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف آسیایی بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بسیار بالایی است. برند وایت کویین با داشتن مدل‌های پر طرفدار لباس‌های عروس و لباس‌های شب که برای مراسم‌های خاص و مهمانی‌ها استفاده می‌شوند نیز بسیار مطلوب بوده و مخاطبان خاص خود را دارند.

هرگاه به لباس عروس اشاره شود وایت کویین جزء اولین شرکت‌هایی است که در ترکیه به ذهن می‌رسد. شهرت وایت کویین به خاطر مجموعه‌ی زیبایی از لباس‌های عروس است که زیبایی، سبک و ظرافت شما را به رخ می‌‌‌کشد.

استفاده از دانتل‌های خاص و زیبا یکی دیگر از دلالیل پرطرفدار بودن برند وایت کویین در ایران است، بعلاوه قیمت مناسب و طرح‌های خاص این برند امکان خرید برای همه اقشار و خانواده‌های ایرانی را فراهم کرده است.

به گفته صمدنژاد مدیر فروش عروس تاج محل، این مزون با تلاش 20 ساله برای انتخاب برندهای مطرح، لباس‌های زیبا و باب طبع جامعه ایرانی سعی در ارضاء تمایل مشتریان خود دارد.

عروس تاج محل آمادگی خود را برای فروش لباس های عروس شرکت وایت کویین به تمامی همکاران محترم اعلام میدارد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی عروس تاج محل به نشانی www.aroostajmahal.com اطلاعات بیشتری دریافت نمائید. تمامی مدل‌هایی که در ژورنال‌های وایت کویین وجود دارند را می‌توانید در گالری عروس تاج محل از نزدیک مشاهده و دریافت نمائید.

با عروس تاج محل بهترین‌ها از آن شماست.

روابط عمومی عروس تاج محل

About the Author:

ثبت ديدگاه