درباره ما

درباره عروس تاج محل بیشتر بدانید

درباره عروس تاج محل

درباره عروس تاج محل بیشتر بدانید .

عروس تاج محل نمایندگی رسمی بهترین برندهای لباس عروس ترکیه از قبیل کانویچه، اومر اوزر، میراکل ورد،ایلول مدا، وایت کویین، ویول آنجل، وایت آرت و نارین مُدا میباشد.
همچنین 4 نمایندگی از لباسهای عروس اروپایی از برندهای نایتلی، دیون، آلیشو و نویا در ایران را در اختیار دارد.

عروس تاج محل در زمینه‌ی تولید و واردات بهترین و بروزترین لباسهای عروس مرغوب و ارزشمند، از سال 1370 شروع به فعالیت نمود. هم اکنون با پشتوانه 28 سال تجربه مفید در شناخت الگوهای رفتاری و سلایق جامعه ایرانی با بهره‌گیری از مواد و متریال مرغوب و استاندارد به ارائه خدمات برای عروس در کارخانه و 3 شعبه فروشگاهی خود مطابق با سلیقه مشتریان می‌پردازد.

در حال حاضر عروس تاج محل در بخش تولید با بهترین پارچه برای لباس عروس و لباس نامزدی با بهترین متریال وارداتی در ایران و دوخت و طراحی ایرانی به صورت فروش عمده و تکی می باشد.

برای دسترسی بهتر به محصولات لباس عروس و لباس نامزدی به نمایندگی های معتبر ما در تهران و شهرستان ها مراجعه فرمایید.

تولیدات عروس تاج محل

می‌توان خاص‌ترین مدل‌های لباس‌های عروس 2016 و 2017 و 2018 و 2019 با پارچه‌های منحصر بفرد و خاص، با دوخت ایران و با بالاترین کیفیت ممکن را در عروس تاج محل پیدا کنید.

به گزارش روابط عمومی تاج محل، طراحان لباس عروس تاج محل با بهره‌گیری از مدل‌های خاص ترک، اروپایی ،عربی و ایرانی و نیز ترکیب آنها مبتنی بر سلیقه خانم‌های ایرانی، توانسته بهترین مدل‌های لباس عروس که مورد پسند هر سبک و سلیقه‌، و فرهنگ‌های مختلف ایران‌زمین، وارد بازار کند. سبک خاص طراحان تاج محل در موفقیت این برند نقش بسزایی داشته است. زمانی که می‌خواهید برای خرید لباس عروس اقدام کنید، معمولا لیستی از لباس‌هایی با مدلهای رویایی‌تان گردآوری می‌کنید. در عروس تاج محل در زمانی کوتاه می‌توانید مدل مورد نظر خود را بیابید و امتحان کنید!

به گفته صمدنژاد طراحان عروس تاج محل مجموعه‌ی بزرگ و جدید لباس‌های عروس 2017 و 2018 و 2019 در سبک و طرح‌های شیک با دانتل‌های خاص و استثنائی تاج محل را طراحی و آماده کرده‌اند، این مدل‌ها باب سلیقه و ذوق خانم‌های ایرانی هستند.
مفتخریم که از ابتدای دهه هفتاد خورشیدی تا به امروز میزبان شما در عروس تاج محل هستیم و توانسته‌ایم رضایت حداکثری را در مدل‌های متنوع لباس عروس و نامزدی جلب نماییم.

عروس تاج محل بر آن است که تمامی خانم های ایرانی بتوانند طرح های دلخواه خود در زمینه لباس عروس، نامزدی را به راحتی انتخاب و تهیه کنند. بر همین اساس طرح واگذاری نمایندگی را در شهرهای ایران به اجرا گذاشته است. در این خصوص شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی عروس تاج محل به نشانی www.aroostajmahal.com اطلاعات بیشتری دریافت نمائید.

با عروس تاج محل بهترین‌ها از آن شماست.

روابط عمومی عروس تاج محل

بیش از بیست سال تجربه!

ما کار شما را ساده می‌کنیم!

بهترین ایده‌ها، تازه‌ترین مدل‌ها، متفاوت‌ترین خدمات و مجرب‌ترین پرسنل، همگی در تاج محل در خدمت شما خواهند بود.

تماس بگیرید!