اندام مناسب برای لباس عروس

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/اندام مناسب برای لباس عروس

اندام مناسب برای لباس عروس

اندام مناسب برای لباس عروس

با استفاده از این مطلب بهترین لباس عروس را متناسب با اندام خود انتخاب کنید که در زیباترین شب زندگیتان از آنچه که هستید بیشتر بدرخشید .

بهترین عروس باشید!

hr

اگر اندامی ریز نقش، بلند، چاق، کوتاه و یا درشت دارید حتما قبل از انتخاب لباس عروسیتان جهت اندام مناسب برای لباس عروس این راهنمایی را مطالعه کنید:
عروس‌های با قد بلند:
اگر قد و اندام شما شبیه نیکول کیدمن ، تیلور سوئیفت و لیو تایلر و … می باشد. بهتر است از لباس هایی که خطوط یا کارهای عمودی دارند و یقه های ایستاده و آستین بلند بپرهیزند.
عروس‌های با قد کوتاه:
هرگز نباید فکر کنید اگر قد کوتاهی دارید نمی توانید در شب عروسیتان جذاب باشید و بدرخشید! از انتخاب لباس عروس با دامن بزرگ پرهیز کنید چون این دامن ها شما را کوتاه تر جلوه می‌دهند. انتخاب دامن‌های ماکسی به شکل فون مناسب‌تر است. با در نظر گرفتن شانه‌های ظریف و زنانه و کمری مناسب لباس عروس خود را انتخاب کنید.
عروس با اندام پر:
اگر شما اندام پری مانند کریستینا هندریکس یا روت جونز دارید، لباسی مانند شکل زیر با یقه دکلته قلبی شکل و برش‌های نامتقارن در کمر برای تقارن و فرم اندام شما بسیار مناسب می‌باشد.
عروس‌های با اندامی شبیه ساعت شنی:
افرادی که شانه‌های پهن و کمر باریکی دارند. عروس‌های با این شکل اندام بسیار خوش هیکل و حسادت برانگیز می‌باشند! افراد مشهوری چون اسکارلت جوهانسون، کاترین زتا جونز و درو بریمور دارای اندامی به این شکل می‌باشند.
لباس‌ با یقه دکلته و دامن بلند و دنباله دار و تنگ تا قسمت بالای ران به شکل مدل ماهی برای این افراد مناسب می‌باشد.
عروس های باریک اندام:
این افراد که از اندام مناسب و زیبا برخوردار هستند می توانند همه نوع سبک لباس را برای شب عروسیشان انتخاب کنند اما بهتر است زیبایی‌های اندامشان درون لباس هم جلوه گر اندامشان باشد.
عروس های با شانه های پهن و کمر باریک:
اگر شما اندامی شبیه کیت ماس، الکسا چانگ و یا سی ینا میلر دارید میتوانید با یقه‌ای به شکل هفت بدون داشتن آستین و دامنی با برش‌ها و خط‌های کمی شلوع  اندامتان را به شکل جذابی در آورید.
عروس با اندام گلابی شکل:
این سبک اندام به اندام کلاسیک بریتانیایی ها محسوب می‌شود افراد مشهوری چون هایدی رنج، داوینا مک کال و لیلی آلن همگی دارای هیکل گلابی شکل هستند. با کمی بررسی، افرادی که دارای باسن گرد و کمی قوس در کمر هستند می توانند انتخاب‌های عالی برای لباس عروسشان داشته باشند. لباس کاملا بلند با توجه به بالا تنه و خط کمر اندام شما را بسیار متعادل جلوه می‌دهد.
عروس با پاهای باریک و کشیده:
اگر شما پاهای دلفریب و  باریک و بلندی شبیه به ویکتوریا بکهام دارید چرا باید آنها را زیر یک دامن بلند مخفی کنید.
می‌توانید از مدل‌هایی که بتوانند زیبایی پاهایتان را نمایان کنند استفاده کنید. مانند مدلی که با یک برش کوچک تا زانو و استفاده ازبرش‌های فانتزی زیبا شکوه و جلوه لباس عروستان را چندین برابر کنید.
عروس با اندام ورزشی:
اگر اندامی قوی و ورزشکاری شبیه به کامرون دیاز، فرگی و یا ریحانا با لگنی اندازه و سینه‌هایی مناسب دارید. شما می‌‍توانید با دامنی شبیه به پری دریایی و یقه‌ای که سینه شما را کاملا پر کند اعتماد به نفس و جذابیت بی نظیری پیدا کنید.

About the Author:

ثبت ديدگاه